Hjem Kontakt Undervisere og vejledere

Undervisere og vejledere

Her finder du mailadresser på undervisere og studievejledere på HHX, EUX og EUD Business, HF samt VUC.

 

Alfabetisk liste

Du kan også søge på medarbejderens navn:

Aage Jensen

Underviser erhvervsuddannelser

Agnete Nybo Veile

Underviser HHX

Allan Krøyer Jensen

Studievejleder

Anaël Conrad Larsen

Underviser HHX

Anders Baunbæk Lindskjold

Underviser HHX

Anders Norlyk Iversen

Underviser HHX

Anette Fog

Underviser HF

Anja Rosenlund Norup Harthimmer

Åbent læringscenter

Anne Grete Poulsen

Underviser VUC

Anne Lykke Lundgaard Jensen

Underviser HF

Anne Margrethe Bendix Haugaard Sørensen

Underviser erhvervsuddannelser

Anni Sørensen

Teamleder EUD

Astrid Skjoldborg Glans

Underviser HHX

Bente Skovgaard Mortensen

Underviser HHX

Birger Grauholm

Underviser HHX

Birgitte Dejgaard

Underviser HHX

Birgitte Frees

Underviser HHX

Birgitte Thorup Andersson

Underviser HHX

Bodil Højkær

Studievejleder

Bodil Lauesen Mulvad

Underviser HF

Brian Johansen

Iværksætter - Inkubator

Britta Nygaard Villumsen

Underviser HHX

Camilla Skinnebach Monberg

Underviser VUC

Camilla Spaanheden Andersen

Underviser HHX

Carina Suzanne Kold Sørensen

Underviser HHX

Carsten Fogh Have

Underviser HHX

Catrine Storm Thoft

Underviser HF

Cecilie Tornbjerg Kjærsgaard

Underviser HHX

Charlotte Dalgaard

Vejleder

Christian Henry Pihl Rasmussen

Underviser VUC

Claus Mikael Kyed Larsen

Underviser HF

Dorte Ramlov

Underviser HF og HF-koordinator

Dorte Søndermølle

Studievejleder

Dorthe Gravgaard Rytter Campbell

Underviser HHX

Ejner Kresten Husum

Underviser HHX

Ejvind Hansen

Underviser erhvervsuddannelser

Elma Piric Avdic

Underviser HHX

Eva Erland Jensen

Underviser HHX

Eva Skov-Jørgensen

Underviser erhvervsuddannelser

Flemming Johansen

Underviser HF

Frank Steven Dahl Andersen

Underviser HHX

Freddy Nielsen

Underviser HHX

Frej Friborg

Underviser HHX

Frida Teglbjærg

Underviser HHX

Gitte Birkebæk Buus

Underviser HF

Hanne Bruun Dam

Underviser erhvervsuddannelser

Hanne Meldgaard

Underviser HHX og International Koordinator

Hanne Vibeke Riisager

Underviser HHX

Helle Blensner

Underviser VUC

Helle Maibritt Stephansen

Underviser VUC

Henriette Jalving Stewart

Underviser HHX

Henriette Wanned Nordahl

Elevcoach

Henrik Dalnæs

Underviser HHX

Henrik Sig Nørgaard

Underviser erhvervsuddannelser

Ida Liltorp Munk

Underviser HF

Inger Teglgaard Skibworth

Underviser HF

Jacob Værum Siersbæk Johansen

EUX koordinator

Jadwiga Tocewicz Thygesen

Underviser HHX

Jan Ullerup Bennedbæk

Underviser erhvervsuddannelser

Jana Madsen

Underviser HF

Jens-Jakob Ahrenholt Laustsen

Underviser HHX

Jeppe Kongstad Munksgaard

Underviser HHX

Jeppe Lukas Eberhardt

Underviser HHX

Jeppe Sahl Alstrup Christensen

Underviser VUC

Jesper Hjort-Hansen

Underviser HHX

Jesper Lambert-Jensen

Underviser HF

Jette Ditlev

Underviser HHX

Jette Hedebo Hoffmann

Underviser VUC

Joan Hansted Linneberg

Underviser VUC

Josefine Bunch Shuricht

Underviser HHX

Julie Lippert

Underviser HHX

Julie Paula Agnetha Steen Størner

Underviser HHX

Kåre Rye Andersen

Underviser HHX

Karen Flyvbjerg

Underviser HF

Karen Strange Hansen

Underviser HHX

Kathrine Behrendt Bjarkø

Underviser HF

Kathrine Terp

Underviser HHX

Kirsten Frits Kjeldgaard

Underviser erhvervsuddannelser

Kirsten Skov Jensen

Underviser HF

Klaus Brandt

Underviser HHX

Kresten Kjær Jeppesen

Underviser HF

Kresten Toth Mouritzen

Underviser HHX

Kristine Oksbjerg

Studievejleder

Lars Benzon Knudsen

Underviser erhvervsuddannelser

Lars Skyum

Underviser HHX

Lars Therkelsen

Underviser HHX

Lea Vendt Højgaard

Underviser HHX

Lene Andersen

Studievejleder

Lisbeth Debel

Underviser HHX

Lisbeth Storm Christiansen

Underviser HHX

Lise Mortensen

Elevcoach

Liselotte Strange-Pedersen

Underviser HHX

Lotte Due Clemmensen

Underviser HF

Louise Seremet Sørensen

Studievejleder

Mads Rudbeck

Underviser HHX

Mads Steiner Nielsen

Underviser HF

Maja Foged

Underviser HHX

Maja Harborg Slot

Underviser HHX

Maria Ibsen

Underviser erhvervsuddannelser

Maria Isager

Underviser HHX

Marianne Bruun Sørensen

Underviser erhvervsuddannelser

Martin Winther Hansen

Underviser HHX

Mette Madsen

Underviser erhvervsuddannelser

Mette Ranum Winkler

Underviser HHX

Mette Voigt

Underviser HHX

Mette Voldby Mogensen

Underviser HHX

Michael Funding Fisker

Underviser HHX

Michael Hyon-Hansen

Underviser HHX

Mona Holm

Underviser VUC

Mona Rask Langerhuus

Underviser HHX

Morten Bindesbøll Petersen

Underviser HHX

Morten Gammelgaard

Underviser erhvervsuddannelser

Morten Jakobsen

Underviser HHX

Morten Olsen

Underviser VUC

Morten Sloth Nørgaard

Studievejleder

Nanna Basini Lyngby Nielsen

Underviser VUC

Niels Esmann

Underviser VUC

Niels Lerbech Andersen

Underviser HHX

Ole Lynggaard Jørgensen

Underviser erhvervsuddannelser

Palle Bruun

Underviser HHX

Pascal Julien Lusig

Underviser HF

Per Sandfeld Tornby

Underviser HHX

Pernille Hansen

Underviser HHX

Pernille Møller Nielsen

Underviser erhvervsuddannelser

Peter Darling Simonsen

Underviser HHX

Peter Mortensen

Underviser HHX

Pia Augustesen

Underviser HHX

Pia Kjær

Underviser VUC

Pia Nymann Pedersen

Underviser HF

Poul Lauridsen Følbæk

Teamleder EUD

Rasmus Fogh Frisenvang

Underviser HF

Rasmus Glad Vandbæk

Underviser HHX

Sanne Rod Andreasen

Studievejleder

Signe Camilla Damgaard Pedersen

Underviser HHX

Simon Madsen

Underviser HF

Steen Reimers

Underviser HF

Stine Fisker Mortensen

Underviser HHX

Stine Palmelund Klejstrup

Praktikpladskonsulent

Sune Østergaard

Underviser HHX

Susanne Bilde Bruun

Underviser HHX

Svend Rehn

Underviser HHX

Søren á Rógvi

Underviser HF

Søren Mogensen

Underviser erhvervsuddannelser

Tina Ovesen

Underviser HHX

Toni Harda Clausen

Elevcoach og læsevejleder

Tony Michael Quist

Underviser HF

Vilja Högström Rønbøl

Underviser HF